Papírové eko tašky

První automatická linka na výrobu papírových tašek v ČR!

Luxusní i ekologické papírové tašky.

Více informací
image00

Online kalkulace tisku

Vaše zakázky na dosah ruky

V našem online systému získáte okamžitý výpočet ceny tiskové zakázky, kterou můžete ihned objednat. Sledování procesu výroby a přehledný přístup k Vašim kalulacím a objednávkám Vám ušetří čas a peníze.

Vstoupit
image01

Komplexní tiskové služby

vše pod jednou střechou

S tradicí od roku 1991, moderním strojovým parkem a poctivým přístupem k našim zákazníkům nemusíte mít obavy o osud Vašeho projektu. Kvalitně, rychle, vše pod jednou střechou.

Zjistit více
image02

Grafické studio

Vášeň a profesionalita

Každý projekt je výzvou pro naše DTP a CTP pracoviště s designéry a odborníky na přípravu tisku a osvit. Využijeme svých zkušenosti a lásky ke grafice, aby Váš produkt vypadal co nejlépe.

Zjistit více
image03

Online kalkulace tisku

Neztrácejte čas psaním emailu a telefonováním, získejte cenu zakázky rychle a jednoduše.

service 2

Vstoupit do systému

Zalogujte se nebo si založte účet v systému kalkulací.

Naše služby

Od předtiskové přípravy přes offsetový, rotační či digitální tisk, až po dokončovací práce a knihařské zpracování, tiskárna KATOS Vám zajistí vše pod jednou střechou.

project 1

DTP studio

Mezi každodenní úkoly našeho DTP studia patří grafické návrhy od vizitek přes plnobarevný katalog, mnohastránkovou knihu či exkluzivní výroční zprávu. Výjimkou není ani sazba cizojazyčných tiskovin včetně technických script. Na výkonných grafických stanicích není problém zpracovat ani velice náročné zakázky, např. plnobarevné kalendáře formátu A1, apod. v přijatelné době ale hlavně v požadované kvalitě. Díky mnohaletým zkušenostem a úplné integraci studia a našich tiskových strojů připravíme podklady v té nejlepší možné kvalitě, rychle, precizně a za příznivou cenu.

FTPftp.katos.cz uživatel: anonym, heslo: X6k77FnW
project 2

CTP pracoviště

Osvitové jednotky HEIDELBERG Prosetter a DOTMATE 5000 PS slouží pro tu nejkvalitnější přípravu tiskových filmů a desek až do formátu B1. Cena za osvit je standardně součástí výpočtu v našem systému online kalkulací ale může být řešena individuálně. Dodaná data jsou zpracována vyřazovacím softwarem COMBO, který umožňuje jakékoliv vyřazení na tiskový arch dle požadavků výroby. Data dodávejte výhradně ve formátu .ps - postScript Level 2 - 3 nebo .pdf 1.3 a vyšší v osvitové kvalitě. Níže naleznete podrobné nastavení osvitového pdf souboru:

project 3

Tiskárna

Tiskový park je vybaven čtyřbarvovým archovým strojem pro tisk náročné plnobarevné reprodukce od firmy HEIDELBERG - Speed Master 74-4 PS ve formátu B2. Tisk jednodušších tiskovin je zajištěn na stroji HEIDELBERG QUICKMASTER ve formátu B3. Tiskárna je celoročně provozována ve čtyřsměnném nepřetržitém provozu, který umožňuje velice pružně reagovat na poptávku našich zákazníků. U každé zakázky se archivují výjezdní archy z důvodu kontroly zabarvení jednotlivých tiskových archů a také k objasnění případných reklamací. Přítomnost zadavatele zakázky u nájezdu tisku je možná po předchozí telefonické domluvě s vedoucím výroby.

project 4

Rotační tisk

Tiskoviny a periodika, které se tisknou ve vysokých nákladech, vyrábíme v kooperaci na různých typech rotačních strojů. To z toho důvodu, že každý stroj je jinak konfigurován, a každá zakázka se tiskne na pro ni nejvhodnější technologii. Tím se optimalizuje i cena výsledného výrobku. Technologie rotačního tisku se provádí heatsetovými stroji, které potiskují papír v kvalitách SC, LWC (MAN ROLAND LITHOMAN - 24 nebo 48 stran A4) a novinový papír (POLYGRAPH ZIRKON FORTA - 8 stran A4) - v gramážích 48 - 90 g/m2. Tyto technologie umožňují trojí typ výstupu tištěných výrobků, a to do falcovaných složek A4, do drátem šitých vazeb V1, nebo do lepených vazeb V1 "na žiletku".

project 5

Digitální tisk

Malé náklady letáků nebo katalogů a brožur do 200ks formátu A5 - A3 tiskneme na digitálním stroji Konica Minolta Bizhub C6000. Tento digitální stroj zaručuje kvalitu tisku srovnatelnou s ofsetovými stroji, potištěné archy lze libovolně laminovat a různě povrchově upravovat. Všechny tiskové podklady pro oba druhy tisků připravujeme v našem grafickém studiu. Parametry tisku: max. formát A3+ 320x450mm, papír o gramáži 70-350g, libovolná povrchová úprava, rychlá příprava tisku, nízké náklady na každý vytištěný arch.
Zajišťujeme také velkoplošný tisk PVC bannerů a síťovin, samolepicích fólií, billboardů, citylightů, posterů, fototisků, POS bannerů pro roll-up stojany, polyesterové textilie nebo canvas – plátno a další...

project 6

Knihárna

Kvalitní vytištěná produkce vyžaduje i bezchybné knihařské zpracování. Disponujeme těmito stroji: archová řezačka ADAST Maxima 115, trojřez Wohlenberg, archová snášečka s dokončujícím modulem na vazbu V1 Theissen Bonitz Sprint 310, falcovačka Stahl TI 52, složková snášečka Brehmer - 12 stanic, šicí automat na vazbu V4 a V8, poloautomat na výrobu knižních desek Brehmer BD 25, zavírací In-line automat na TWIN WIRE Rilecart PB 796, výsekový stroj VICTORY do formátu B2 výsek složek, blistrů apod.

Expedici zakázek zajišťujeme vlastní autodopravou, u většiny zakázek je doprava v rámci ČR zdarma.

project 7

Foto-video

Již řadu let nabízíme také komplexní služby v oblasti videa a jeho zpracování. Natáčení i zpracování akce, události, videoklipu apod. podle požadavků. Je možné natočit fullHD klip pro prezentaci na internetu, nebo klip blížící se kvalitou a obrazem 35mm filmu. Natáčíme podle možností kdekoliv v exteriéru, je možné pro natáčení použít vybavený atelier, využít i možností a služeb profesionálního fotografa. Výhodou tak pro Vás je týmová práce foto + video na profesionální úrovni s kvalitním finálním výsledkem. Pro firmy vyrobíme reklamní spot na míru nebo prezentaci, kterou bude možné umístit do svých webových stránek na internetu, nebo dále šířit třeba pomocí serverů jako je Youtube či Facebook.
Videoklipy a prezentace? Reklamní spot? Filmové zpracování prezentace Vašich výrobků nebo zboží? Kamera... klapka... jedem... ;)

project 8

Produkty

Dle Vašich požadavků zajistíme komplexní řešení v oblasti reklamní tvorby a polygrafické výroby, jako například: kalendáře, diáře, katalogy, brožury, ceníky, časopisy, knihy, letáky, plakáty, složky, dopisní papíry, vizitky, tabelační papír, faktury, hlavičkové papíry, dodací listy, objednávky, formuláře, etikety, samolepky, vazby diplomových prací, sbírek zákonů a jiných tiskovin...
Nabízíme specializovanou výrobu kalendářů a diářů na míru - několik druhů kalendárií a široké spektrum potahových materiálů, ze kterého si vybere i ten nejnáročnější zákazník. V rámci různých výročí obcí a měst nabízíme kompletní zpracování a vyrobení publikací k danému tématu. Kontaktujte nás pro více informací.

Luxusní i ekologické papírové tašky.

project 9

Pro boj s COVID 19...

project 9

O firmě

jejíž historie sahá do roku 1991

Stručná historie a současnost tiskárny Katos

Ano, uběhlo již čtvrt století ode dne, kdy RNDr. Rudolf Kalovský založil, jako fyzická osoba, firmu Agentura UTAX copiers. Původní záměr firmy bylo copycentrum, od toho byl odvozen i název firmy, která byla vybavena kopírovacími stroji UTAX. Postupem času došlo k několika významným změnám, a díky poptávce zákazníků po složitějších a rozsáhlejších tiskovinách z copycentra vznikla malá ofsetová tiskárna vybavená stroji ADAST. V roce 1993 přebírá firma i aktivity specializovaného knihařství v Přerově - bývalé knihařství pana Ferta, které se specializuje na repase starých tuhých vazeb a jejich opravy...
V současné době je cílem společnosti uspokojit zákazníky full servisem v oblasti kvalitní grafické přípravy včetně tiskové a knihařské produkce. Naším zájmem je co nejlepší výsledek dle vašich požadavků, ať si vymyslíte cokoliv. Pokud bude potřeba, poradíme vám, jak nejlépe dosáhnout výsledku tisku v nejvyšší kvalitě. Zařídíme vše od návrhu až po produkci finálních výstupů spolu s dopravou a instalací, protože váš úspěch je i našim úspěchem. Vaše požadavky, naše nápady, zkušenosti a služby je kombinace, kterou jen tak nenajdete.

Věříme, že zkušenosti, nabyté během uplynulé doby, Vám poskytnou maximální servis v grafické přípravě, tiskové a knihařské výrobě při zhotovování Vašich tiskových zakázek.

Prezentační PDF s našimi realizacemi naleznete zde:

Někteří naši zákazníci

Spřátelené weby

logo 1 logo 2

Kontaktujte nás

Tiskárna Katos s.r.o., Letecká 3436, 750 02 Přerov - Henčlov

tiskarna@katos.cz

Telefon +420 736 632 401


Sídlo společnosti: Husitská 232/59, 130 00 Praha 3 IČO: 25880195, DIČ: CZ25880195

Vedení

Obchod

DTP/CTP

 • Marcela Klimešová
  grafická a předtisková příprava
  studio@katos.cz
  Tel.: 725 597 888
 • Luboš Barbořík
  příprava CTF/CTP, archová montáž
  osvit@katos.cz
Načítám mapu...